دریافت نوبت جراحی بینی

دریافت نوبت جراحی بینی

دریافت نوبت جراحی بینی

برای دریافت نوبت جراحی بینی روش های گوناگونی وجود دارد که بیماران نسبت به شرایط کاری پزشک خود از این روش ها که چه حضوری باشد و چه غیر حضوری برای دریافت وقت عمل بینی می‌توانند استفاده نمایند.

دریافت نوبت مشاوره جراحی بینی

همانطور که گفته شد برای دریافت نوبت جهت عمل زیبایی بینی نسبت به سیاست های کاری پزشکان جراحی زیبایی بینی متفاوت می‌باشد که در این مقاله به بررسی تمامی روش های اخذ نوبت عمل زیبایی بینی می‌پردازیم تا بتوانید نسبت به شرایط خود جهت دریافت وقت مشاوره و عمل بینی خود اقدام نمایید.

دریافت نوبت تلفنی: 

یکی از قدیمی ترین روش های دریافت وقت مشاوره قبل از عمل بینی می‌باشد که بیمار پس از دریافت نوبت مشاوره حضوری به مطب پزشک خود رفته و پس از ویزیت بینی خود توسط جراح و اعلام شرایط و تغییرات مورد نیاز برای بینی بیمار توسط پزشک، نسبت به خالی بودن وقت پزشک در روزهای جراحی خود که معمولا اواخر هفته ها می باشد وقت عمل خود را هماهنگ کنید.

 

دریافت نوبت از شبکه های اجتماعی :

 روش دیگر از طریق پیام دادن در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام می باشد که با توجه به پر مشغله بودن پزشک معمولا پاسخگویی آن با ادمین و یا منشی پزشک می باشد و می‌توانید برای دریافت نوبت مشاوره حضوری قبل از عمل اقدام نمایید. همچنین در شبکه های اجتماعی نیز می توانید با فرستادن تصاویری از زوایای مختلف بینی خود به صورت غیر حضوری جهت مشاوره قبل از عمل و دریافت میزان هزینه جراحی بینی نسبت به شرایط بینی خود اقدام نمایید. در مواردی نیز در همان شبکه اجتماعی نسبت به شرایط کاری جراح بینی می‌توانید تاریخ عمل بینی خود را رزرو کرده و بیانه آن را واریز کنید تا تاریخ جراحی بینی شما ثبت گردد.

دریافت نوبت از وب سایت :

یکی از روش های دیگر از طریق دریافت نوبت اینترنتی از وب سایت پزشک مورد نظر خود می‌باشد. که درصورتی که وب سایت پزشک مورد نظر شما امکان ثبت درخواست نوبت دهی اینترنتی برای بیماران محیا کرده باشد. می‌توانید از آن برای دریافت نوبت مشاوره قبل از عمل بینی اقدام نمایید. لازم به ذکر است نهایی شدن وقت مشاوره شما پس از تماس منشی دکتر پس از ثبت درخواست نوبت از طریق وب سایت امکان پذیر است. جهت ثبت نوبت از طریق سایت شما دوستان میتوانید در بخش تماس با ما اقدام به تماس گرفتن فرمایید یا از طریق بخش نظرات درخواست خود را اراسال نمایید.

 

دریافت نوبت جراحی بینی

پس از دریافت نوبت مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی خود طبق روش های توضیح داده شده در بالا، در جلسه مشاوره پس از ویزیت بینی خود توسط پزشک نسبت به شرایط خود و وقت های آزاد پزشک برای انجام جراحی زیبایی بینی تاریخ دقیق را مشخص کنید.

پس از آن پزشک شما را جهت انجام آزمایش قبل از عمل و انجام سی تی اسکن (در صورت نیاز) و گرفتن عکس فتوگرافی راهنمایی می‌کند و پس از انجام این مراحل نسبت به شرایط کاری پزشک یا جواب آزمایش و سی‌تی‌اسکن را حضوری نزد پزشک خود می‌برید و یا از طریق شبکه های اجتماعی تصاویر آن را برای پزشک خود ارسال می‌کنید.

معمولا پس از این مرحله با پرداخت بیانه عمل بینی خود ثبت نهایی تاریخ جراحی بینی شما ثبت می‌شود و می توانید خود را برای عمل بینی نسبت به توصیه های پزشک خود آماده کنید.

با دوستان به اشتراک بگذارید.

لوگو دکتر اصغر معمارزاده

دکتر اصغر معمارزاده

جراح بینی اصفهان

متخصص گوش و حلق و بینی

(پلاستیک بینی و صورت)

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با دکتر سایت مراجعه نمایید.

سوالات و نظرات خود را در بخش نظرات برای اقای دکتر ارسال نمایید:


صفحه اینستاگرام دکتر اصغر معمارزاده

آمار بازدید سایت

  • 0
  • 232
  • 376
  • 2,888
  • 12,637
  • 175,541
  • 261,730
  • 523
  • آذر ۵, ۱۴۰۰

لینک های پرکاربرد

جراح بینی اصفهان، دکتر اصغر معمارزاده

سامانه معرفی، نوبت دهی اینترنتی و اتوماسیون تحت وب کلینیک24

نرم افزار مطب و کلینیک پزشکی

نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مرکز مشاوره و روانشناسی

نرم افزار رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار آزمایشگاه و ژنتیک

طراحی سایت پزشکی

بانک اطلاعاتی مراکز پزشکی

نوبت دهی تلفن گویا